San Antonio

mapa

Dom Franciszkański „San Antonio” usytułowany jest w sercu królewskiego Krakowa. Oddalony od Rynku Głównego o zaledwie 400 metrów stanowi idealną bazę noclegową dla osób pragnących poznać najważniejsze zabytki miasta. Dalszym wycieczkom sprzyja natomiast bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, które należą do jednego z głównych węzłów komunikacyjnych Krakowa. Dodatkowo, odległość „San Antonio” od Dworca Głównego to jedynie 800 m.

Goszcząc Państwa w naszym Domu zapewniamy nie tylko ciszę i komfort, ale również domową atmosferę. Z przyjemnością ugościmy turystów, grupy zorganizowane, osoby podróżujące indywidualnie, jak również rodziny.

Naszym Gościom oferujemy nocleg w pokojach jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, pięcio- oraz sześcioosobowych zarówno z łazienkami prywatnymi jak i wspólnymi w 18 pokojach. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy w pełni wyposażone kuchnię, aneksy oraz jadalnię, w której znajduję się telewizor. Grupy mogą uzyskać dostęp do sali konferencyjnej oraz prywatnej kaplicy.

 

 

Administratorem Danych jest DOM FRANCISZKAŃSKI SAN ANTONIO, z siedzibą w Krakowie, pod adresem: ul. Krowoderska 7, 31-141 Kraków, REGON: 040015878-00049, dane mogą być zbierane podczas korzystania z serwisu poprzez analizę logów dostępowych oraz przy wysyłaniu wiadomości e-mail przez użytkownika do Administratora Danych - w celu technicznym, statystycznych oraz rozpatrzenia zapytania, bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z póź. zm.), przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.